Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Wrocławskie Targi Dobrych Książek to niewątpliwie największe we Wrocławiu święto literackie, które tradycyjnie odbywa się w grudniu, w weekend poprzedzający mikołajki. Impreza ta ma już niemal 30-letnią tradycję – w 2020 roku zorganizowana zostanie po raz 29., a za rok będzie obchodzić swój wielki jubileusz. Najlepsi wydawcy z całej Polski, fantastyczna oferta książek, a także spotkania ze znanymi i ciekawymi autorkami i autorami sprawiają, że WTDK to prawdziwy festiwal literatury i swoiste podsumowanie literackiego roku w Polsce. 
 
29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek odbędą się w dniach od 3 do 6 grudnia 2020 roku w Hali Stulecia. Podczas targów zostaną przyznane dwie nagrody dla wydawców: Nagroda Edytorska Pióro Fredry 2020 (z wyłączeniem książek dla dzieci) oraz Nagroda Edytorska Dobre Strony 2020 (książka dla dzieci). 
 
Uwaga!
Informujemy, że od 25 sierpnia rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń od wystawców na 29. Wrocławskie Targi Dobrych Książek (3-6 grudnia 2020, Hala Stulecia). Jednocześnie informujemy, że rabat 10% na cenę stoiska będzie obowiązywał przy zgłoszeniach aż do 15 października. Więcej szczegółów 25 sierpnia. Pracujemy nad tym, by targi mogły się bezpiecznie odbyć również w tym roku i mocno trzymamy kciuki za to, żebyśmy mogli spotkać się w grudniu we Wrocławiu. 
 
W sytuacji przedłużającego się stanu epidemii SARS-CoV-2 obowiązywać będą procedury bezpieczeństwa sanitarnego oraz zastosowane zostaną ograniczenia, włącznie z możliwością odwołania targów, zgodne z wytycznymi Rady Ministrów, Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Prezydenta Wrocławia.


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem