Kontakt


Wrocławski Dom Literatury
Przejście Garncarskie 2, 50-107 Wrocław
e-mail: wdl@domliteratury.wroc.pl
tel. (71) 364 69 71
fax (71) 346 08 23

 

Dyrektor:
Dr Jan Andrzej Choroszy
e-mail: j.choroszy@domliteratury.wroc.pl
Z-ca dyrektora (Dyrektor Targów):
Anna Morawiecka
e-mail: a.morawiecka@domliteratury.wroc.pl
Sekretariat:
e-mail: sekretariat@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71, fax (71) 346 08 23
Dział Programowy:

Katarzyna Janusik (kierownik działu)
e-mail: k.janusik@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71

Łukasz Antoniewicz
e-mail: l.antoniewicz@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71  

Marta Kiewel
e-mail: m.kiewel@domliteratury.wroc.pl
tel. 534 997 315 

Agata Matkowska
e-mail: a.matkowska@domliteratury.wroc.pl
tel. 794 298 027

Waldemar Mazur
e-mail: w.mazur@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71, 501 822 362

PR/Media/Marketing:

Katarzyna Janusik (kierownik działu)
e-mail: k.janusik@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71   

Aleksandra Konopko
e-mail: a.konopko@domliteratury.wroc.pl
tel.795 827 478 

Kierownik administracji:

Ryszard Ressel
e-mail: r.ressel@domliteratury.wroc.pl
tel. 667 857 267

Księgowość:

Krzysztof Mitas (Główny Księgowy)
e-mail: k.mitas@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71

 

Ewa Trzciałkowska-Kinal
e-mail: e.trzcialkowska-kinal@domliteratury.wroc.pl 

Kadry:
Wiesława Galant
e-mail: w.galant@domliteratury.wroc.pl

Klub PROZA
Janusz Ogrodnik
e-mail: j.ogrodnik@domliteratury.wroc.pl
tel. 506 736 030

Targi Książek

Dyrektor:
Anna Morawiecka
e-mail: a.morawiecka@domliteratury.wroc.pl
Kontakt dla wydawnictw (zgłoszenia, program, współpraca):
Marta Kiewel
e-mail: m.kiewel@domliteratury.wroc.pl
tel. 534 997 315
Kontakt dla wystawców (stoiska, logistyka)
Ryszard Ressel
e-mail: r.ressel@domliteratury.wroc.pl
tel. 667 857 267
Kontakt dla mediów:
Aleksandra Konopko
e-mail: a.konopko@domliteratury.wroc.pl
tel. 795 827 478

 

Wydawnictwo Warstwy

 

 Redaktor naczelny:

Dr Jan Andrzej Choroszy

e-mail: j.choroszy@domliteratury.wroc.pl
tel. 530 475 740

 Redaktor prowadzący:
Dawid Skrabek
e-mail: d.skrabek@domliteratury.wroc.pl

tel. 531 236 05

Redaktor:
Emil Pasierski
e-mail: e.pasierski@domliteratury.wroc.pl

tel. 71 721 53 10

 Dystrybucja:
Małgorzata Konieczna
e-mail: m.konieczna@domliteratury.wroc.pl

tel. 530 691 071

PR/Media/Marketing
Waldemar Mazur
e-mail: w.mazur@domliteratury.wroc.pl
tel. 71 364 69 71, 501 822 362

 

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem