27. Wrocławskie Targi Dobrych Książek - wystawy

events,edit,71 (Obraz GIF, 3 × 3 pikseli)
 

Wystawy

 

Bookmacherzy. Odsłona III – wystawa książek i ilustracji studentów i dydaktyków Katedry Projektowania Graficznego Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
Wystawa prezentuje prace powstałe w Pracowni Książki prowadzonej przez Magdalenę Wosik, Joannę Skrzypiec-Żuchowską i Karolinę M. Wiśniewską. Ich autorami są studenci, dyplomanci oraz dydaktycy związani z Pracownią Książki. Realizacje przedstawiają pomysły i prototypy dobrych i pięknych książek.

Kultura Na Widoku
Multimedialny projekt, który rekomenduje ponad 800 utworów (filmów, muzyki, spektakli, ebooków i audiobooków) i prezentuje legalne źródła, w których są one dostępne. Celem jest promowanie świadomego i równego uczestnictwa w kulturze i pokazanie bogactwa legalnych źródeł. Kultura Na Widoku, dzięki linkom i kodom QR, umożliwia dostęp do utworów (bezpłatnie lub w promocyjnych cenach), pozwala na wirtualne spacery po muzeach Polski i świata. Z okazji Stulecia Niepodległości Legalna Kultura przygotowała również propozycje ważnych utworów polskiej kultury z lat 1918–2018.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem