Dla zwiedzających

26. Wrocławskie Targi Dobrych Książek
30 listopada – 3 grudnia 2017
Hala Stulecia

51-618 Wrocław, ul. Wystawowa 1

WSTĘP WOLNY

Godziny otwarcia:
30 listopada (czwartek)   12.00-18.00
 1 grudnia (piątek)       10.00-19.00
 2 grudnia (sobota)      10.00-19.00

 3 grudnia (niedziela)   10.00-16.00

Dojazd do Hali Stulecia (ul. Wystawowa 1) komunikacją miejską:

Autobusy dzienne: 115, 145, 146, 701
Tramwaje: 2, 4, 10 → Biskupin / Sępolno

Punkty Informacyjne
Na terenie Wrocławskich Targów Dobrych Książek, będą działać dwa punkty informacyjne - w holu przy wejściu głównych do Hali Stulecia oraz na płycie głównej. Można tam m.in. otrzymać bezpłatny program i plan targów. W punkcie przy wejściu głównym odbieramy także nagrody z konkursów organizowanych przez Wrocławskie Tragi Dobrych Książek na Facebooku. Nagrody należy odbierać osobiście i przy odbiorze okazać dowód tożsamości.

Akcja zbierania książek:
Tworzymy największy regał bookcrossingowy we Wrocławiu. Przyłącz się!
Pub PROZA jest prowadzony na co dzień przez Wrocławski Dom Literatury. Wszystkie ściany klubu zamieniły się w ogromne regały: wiele półek jest już wypełniona książkami, ale część czeka jeszcze na lektury. Plan jest taki, by stworzyć największy regał bookcrossingowy w mieście! Jeśli  więc mamy w domu niepotrzebne już książki warto je przekazać nam właśnie na Tragach.  W tym celu w Hali Stulecia, przy punkcie informacyjnym WTDK stanie specjalnie oznakowana skrzynia. 

KLUB FESTIWALOWY  Wrocławskich Targów Dobrych Książek:

Klub literacko-muzyczny PROZA, Przejście Garncarskie 2 (wrocławski Rynek)
Wrocławskie Targi Dobrych Książek będą miały też swój klub festiwalowy (klub PROZA, Przejście Garncarskie 2), w którym będzie można cieszyć się targową atmosferą do późnych godzin nocnych i od nieco mniej formalnej strony. Po godzinach otwarcia Targów w Hali Stulecia warto więc wybrać się na wrocławski Rynek do klubu literacko-muzycznego PROZA (Przejście Garncarskie 2, II piętro). Oprócz spędzenia czasu w pubie pełnym książek i dobrej muzyki będzie można wziąć udział w wydarzeniach dodatkowych, które również znalazły w programie Targów.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem