Bookowisko

Pierwsze w tym roku, wiosenne Bookowisko odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia (11:00–15:00) w Przejściu Garncarskim.

Impreza  odbędzie się z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Weekendu Zamknięcia Światowej Stolicy Książki UNESCO.

Bookowiska to wyprzedaż domowej literatury, kiermasz książek dla wszystkich, którzy chcą podzielić się z innymi dobrą lekturą, mają w domu księgozbiory niemieszczące się już na półkach bądź też po prostu poszukują tytułów niedostępnych w księgarniach. Ceny będą bardzo przystępne, dlatego nie może tu zabraknąć prawdziwych bibliofilów. Wstęp na Bookowisko jest wolny.

Chcesz sprzedawać książki na Bookowisku? Zarezerwuj bezpłatne miejsce na kiermaszu. Wystarczy napisać maila na adres: wdl@domliteratury.wroc.pl. Warto się pośpieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas Bookowiska odbędzie się również akcja Stowarzyszenia Garaże Kultury Owoce z poezją. Wiersze do zrywania i czytania oraz poetycki performance plenerowy Teatru Ej.Aj Kochani ludożercy (godz. 13:00–13:30).

Równolegle w klubie PROZA będzie można rozkoszować się przepysznym Śniadaniem literackim z udziałem gości Europejskiej Nocy Literatury. Komu więc będzie mało sobotniego spotkania z nimi podczas czytań, niech koniecznie zarezerwuje wcześniej miejsce na niedzielę. Zapisy prowadzone są mailowo: wdl@domliteratury.wroc.pl

Wydarzenie jest organizowane w ramach Weekendu Zamknięcia Światowej Stolicy Książki UNESCO Poczytaj mi Wrocław.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem