Konkurs na ekslibris 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek

Interesujesz się projektowaniem graficznym? Stawiasz pierwsze kroki w tej dziedzinie albo masz już kilka sukcesów w swoim dorobku? Chcesz sprawdzić, jak wypadają twoje projekty na tle innych prac? Lubisz działania artystyczne? Chcesz zdobyć wartościową nagrodę? Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco na choć jedno z tych pytań, to konkurs na ekslibris 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek jest skierowany właśnie do Ciebie!

Wrocławski Dom Literatury zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do zgłaszania autorskich projektów ekslibrisu do dnia 22 listopada 2019 na adres: konkurs@domliteratury.wroc.pl Nagrodą w konkursie jest 500 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 listopada 2019 na stronie internetowej www.domliteratury.wroc.pl oraz na fanapage’u Wrocławskich Targów Dobrych Książek na Facebooku. Najlepszy projekt, w formie pamiątkowej pieczątki, będzie można przybić w książkach podczas 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek w dniach 5–8 grudnia 2019 w Hali Stulecia.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj oraz na dole strony.

Zachęcamy także do udziału w konkursie na opowiadanie „Popisz się”.Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem