Ekslibris 25. WTDK - wyniki konkursu

Jury konkursu na najciekawszy projekt Ekslibrisu 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami wybrało projekt Klaudii Puchalskiej.

Zwycięski Ekslibris będzie dostępny w formie pieczęci w punktach informacyjnych podczas 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek od 1 do 4 grudnia w Hali Stulecia. Zachęcamy do pamiątkowego opieczętowania zakupionych na targach książek.

 

 

Regulamin Konkursu na Ekslibris
25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek

 

  1. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszego projektu ekslibrisu 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Oceniany będzie pomysł, oryginalność, nowoczesne podejście do znaku graficznego i poziom wykonania danego projektu oraz względy estetyczne.
  2. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 3 propozycje.
  3. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do konkursu (załącznik) wraz ze zgłaszanym projektem ekslibrisu w formacie JPG na adres wdl@domliteratury.wroc.pl do dnia 15.11.2016. Maila ze zgłoszeniem należy zatytułować: Ekslibris 2016
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 25 listopada 2016 roku na stronie internetowej www.domliteratury.wroc.pl oraz na fanapage’u WTDK na Facebooku. Laureat zostanie powiadomiony o nagrodzie także mailowo i telefonicznie.
  5. Jury Konkursu jest powoływane przez organizatora Wrocławskich Targów Dobrych Książek.
  6. Nagrodą Główną jest wybranie danego projektu i uhonorowanie go tytułem Ekslibris 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek oraz wykonanie przez Organizatorów na potrzeby 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek pieczątki z nagrodzonym znakiem. Zwycięzca otrzyma także nagrody rzeczowe: czytnik e-booków oraz zestaw książek od Organizatora.
  7. Poza Nagrodą Główną Jury może zdecydować także o wybraniu spośród nadesłanych zgłoszeń II i III miejsca lub wyróżnień. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zamieszczone w katalogu 25. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Jury zastrzega sobie prawo przyznania wyłącznie jednej nagrody głównej bez wskazania dodatkowych wyróżnień.
  8. Organizator zastrzega sobie także prawo zorganizowania wystawy prezentującej wydruki najciekawszych projektów wybranych spośród nagrodzonych i nadesłanych zgłoszeń w wybranym przez siebie terminie.
  9. Decyzja Jury jest ostateczna. Odwołania nie będą rozpatrywane.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem