Bookowisko - książki na lato

W sobotę 16 czerwca zapraszamy na letnią odsłonę Bookowiska!  Już po raz kolejny z inicjatywy Wrocławskiego Domu Literatury i klubu PROZA Przejście Garncarskie zamieni się w ulicę książek. Wypełnią ją wszyscy ci, którzy planują wymienić, sprzedać bądź oddać pozycje wchodzące w skład ich księgozbiorów. Wyjątkowych powieści, tomików poetyckich czy komiksów na pewno nie zabraknie.

Przypominamy, że w Bookowisku może wziąć udział każdy, a wstęp jest całkowicie bezpłatny!

Podczas Bookowiska można kupić nowe i używane książki w atrakcyjnych cenach. To wydarzenie jest idealne dla osób, które szukają pozycji już niedostępnych w księgarniach, literatury specjalistycznej, ale i innych gatunków: powieści obyczajowych, literatury podróżniczej, kryminałów, poezji, książek dla dzieci czy komiksów oraz wielu, wielu innych.

➡ A może chcecie sprzedawać książki podczas Bookowiska ❓


Bardzo was do tego zachęcamy :) Pierwszym wystawcom, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy, gwarantujemy miejsce do sprzedaży przy stole pod namiotem w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury).
>> Wystawianie książek jest BEZPŁATNE<<

By móc to zrobić, wypełnijcie ten formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc-fuKWwcr36_Tg88YQhSm7DHzxEZhLIT1b-6WTLPAuvsbCNg/viewform

Widzimy się 16 czerwca w Przejściu Garncarskim!

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem