Bookowisko na Światowy Dzień KsiążkiRozpoczynamy sezon plenerowych edycji Boookowiska – Wyprzedaży Domowej Literatury. Pierwsze wiosenne spotkanie miłośników literatury odbędzie się z okazji Światowego Dnia Książki, w sobotę 21 kwietnia. Zobaczymy się na świeżym powietrzu, w Przejściu Garncarskim na wrocławskim Rynku.

Rozpoczynamy sezon plenerowych edycji Boookowiska – Wyprzedaży Domowej Literatury. Pierwsze wiosenne spotkanie miłośników literatury odbędzie się z okazji Światowego Dnia Książki, w sobotę 21 kwietnia. Zobaczymy się na świeżym powietrzu, w Przejściu Garncarskim na wrocławskim Rynku.

W Bookowisku może wziąć udział każdy, wstęp jest bezpłatny. Będzie można kupić nowe i używane książki w atrakcyjnych cenach. To wydarzenie jest idealne dla osób, które szukają pozycji już niedostępnych w księgarniach, literatury specjalistycznej, ale i innych gatunków: powieści obyczajowych, literatury podróżniczej, kryminałów, poezji, książek dla dzieci czy komiksów oraz wielu, wielu innych.

Zachęcamy także do wystawiania się z własnymi książkami, które już przeczytane, będą miały szansę trafić do nowych czytelników. Pierwszym wystawcom, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy, gwarantujemy miejsce do sprzedaży przy stole pod namiotem w Przejściu Garncarskim (przed kamienicą Wrocławskiego Domu Literatury). Wystawianie książek jest bezpłatne!

Link do formularza zgłoszeniowego: Formularz


Bookowisko nie jest jedyną atrakcją, jaką Wrocławski Dom Literatury przygotował na weekend Światowego Dnia Książki. Równo z wyprzedażą domowej literatury w Klubie PROZA (II piętro) rozpocznie się bardzo książkowy seans filmowy w ramach sobotniego cyklu Kino w Prozie: Poranki rodzinne. Tego samego dnia o 16:00 zapraszamy również do Prozy na Popołudnie z grecką kulturą, wypełnione fotografiami, muzyką i literaturą. W niedzielę natomiast, o 17:00, podwójnie literacki seans z cyklu Kino w Prozie: Literatura na ekranie. Świętujcie z nami!

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem