Wielka wymiana książek w Parku Handlowym Auchan Bielany!

Wspieramy Wielką wymianę książek w Parku Handlowym Auchan Bielany!

Już w najbliższy weekend 24-25 lutego warto odwiedzić Park Handlowy Auchan Bielany, by wziąć udział w wielkiej akcji bookcrossingowej, której partnerem został Wrocławski Dom Literatury.

 

Wielka wymiana książek to świetna okazja, by uzupełnić domowe księgozbiory i wymienić swoje książki na nieprzeczytane egzemplarze. Uczestników akcji czekają również konkursy i quizy z ciekawymi upominkami. Wydawnictwo Warstwy działające w ramach Wrocławskiego Domu Literatury również przekazało swoje książki jako nagrody w konkursach.

Przeczytane książki zbierają kurz na półkach? Może by tak podarować im drugie życie i zagłębić się w nowej lekturze? Weekendowa akcja typu bookcrossing pozwoli na wymianę lektur z innymi pasjonatami czytania oraz uzupełnienie domowych księgozbiorów o nieprzeczytane egzemplarze.

Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się ze swoimi lekturami do Punktu Obsługi na terenie galerii. W zamian uczestnicy akcji wybierają tyle samo pozycji książkowych dostępnych na regałach. Na gości czeka również wiele atrakcji i zabaw, w tym konkursów i quizów sprawdzających wiedzę na temat znanych książek. 

Partnerami wydarzenia są Fundacja Bookcrossing Polska, Kobierzycki Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Oficyna Wydawnicza Atut i Wrocławski Dom Literatury. Patronami medialnymi są Echo 24, Gazeta Wrocławska, Kącik Literacki, Oczytany Facet, Rude Recenzuje oraz Tu Wrocław.

Serdecznie zachęcamy do wymiany książek oraz skorzystania z towarzyszących jej atrakcji, które odbędą się w weekend 24 i 25 lutego. Akcja potrwa od godz. 11:00 do 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

WSTĘP WOLNY!

Zajrzyj do wydarzenia na Facebooku: http://https://www.facebook.com/events/2091901867706827/


Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem