Konkurs na Ekslibris 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek dla studentów ASP

 

Wrocławski Dom Literatury ogłasza konkurs dla studentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na
Ekslibris Wrocławskich Targów Dobrych Książek.


Nagrodą Główną jest wybranie danego projektu i uhonorowanie go tytułem Ekslibris 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek oraz wykonanie przez Organizatorów na potrzeby 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek pieczątki z nagrodzonym znakiem, z których będą korzystać czytelnicy kupujący na Targach książki (pamiątkowe opieczętowanie książek ekslibrisem). Zwycięzca otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 500 PLN.

 

Regulamin Konkursu

na Ekslibris 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek  1. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszego projektu ekslibrisu 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Oceniany będzie pomysł, oryginalność, nowoczesne podejście do znaku graficznego i poziom wykonania danego projektu oraz względy estetyczne.

  2. Każdy uczestnik ma prawo zgłosić maksymalnie 3 propozycje.

  3. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie zgłoszenia do konkursu wraz z projektem ekslibrisu w formacie JPG (10 cm x 10 cm, 300dpi) na adres: m.kiewel@domliteratury.wroc.pldo dnia 15 listopada 2017r. Wiadomośćze zgłoszeniem należy zatytułować: Ekslibris 2017

  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 listopada 2017r.na stronie internetowej www.domliteratury.wroc.ploraz na fanapage’u WTDK na Facebooku. Laureat zostanie powiadomiony o nagrodzie także mailowo lub telefonicznie.

  5. Jury Konkursu jest powoływane przez organizatora Wrocławskich Targów Dobrych Książek.

  6. Nagrodą Główną jest wybranie danego projektu i uhonorowanie go tytułem Ekslibris 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek oraz wykonanie przez Organizatorów na potrzeby 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek pieczątki z nagrodzonym znakiem. Zwycięzca otrzyma także nagrodę pieniężną w wysokości 500 PLN.

  7. Poza Nagrodą Główną Jury może zdecydować także o wybraniu spośród nadesłanych zgłoszeń II i III miejsca lub wyróżnień. Jury zastrzega sobie prawo przyznania wyłącznie jednej nagrody głównej bez wskazania dodatkowych wyróżnień.

  8. Organizator zastrzega sobie także prawo zorganizowania wystawy prezentującej wydruki najciekawszych projektów wybranych spośród nagrodzonych i nadesłanych zgłoszeń w wybranym przez siebie terminie.

Komunikat w sprawie wyników konkursu:

Na konkurs na Ekslibris 26.Wrocławskich Targów Dobrych Książek ogłoszony na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu zostały nadesłane cztery projekty. Jury składające się z członków zespołu Wrocławskiego Domu Literatury po zapoznaniu się z nimi, nie  wybrało żadnej z prac na tegoroczny Ekslibris 26. WTDK i tym samym zdecydowało się nie przyznać nagrody.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem