Spektakl "Fryderyk i mole" gościnnie w klubie Proza

Miło nam poinformować, że w piątek 22 września po raz kolejny będziemy gościć w klubie Proza spektakl dla dzieci Fryderyk i mole, prezentowany już wcześniej naszej publiczności podczas tegorocznej edycji Targów Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony.
Fryderyk i mole to edukacyjne przedstawienie teatralne dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Wesoła historia chłopca – Fryderyka, który nie bardzo lubił czytać. W dziwny sposób trafia na swoją półkę z książkami, zaprzyjaźnia się z mieszkającymi tam nietypowymi stworzeniami, odkrywa magię literatury i postanawia zmienić trochę swoje upodobania. Spektakl trwa ok. 45 min, jest interaktywny (aktorzy zachęcają dzieci do wspólnych literackich zabaw), pełen humoru i piosenek!

 

Reżyseria: Agata Skowrońska-Kartvelishvili
Scenariusz: Błażej Michalski
Muzyka: Justyna Różewicz-Suszczyńska i Marcin Suszczyński
Scenografia i kostiumy: Beata Fertała – HarlenderWystępują: Agata Kaczmarek, Arkadiusz Cyran, Marek Korzeniowski, Michał Szwed, Filip ZaszewskiProdukcja: Fundacja ArtTrakcja

 

Spektakl 23 września w klubie Proza odbędzie się o godzinie 9:00 i jest pokazem zamkniętym, przeznaczonym dla grup, które wcześniej zarezerwowały miejsca.

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem