Śniadanie literackie z warsztatami dla dzieci wokół „Pantareja”

W niedzielę 11 czerwca podczas Śniadania literackiego w klubie Proza czekamy szczególnie na dzieci, dla których zostały zaplanowane wyjątkowe warsztaty plastyczne wokół najnowszej książki Karola Maliszewskiego Przypadki Pantareja. Wiersze dla małych i dużych (Wydawnictwo Warstwy).
Rodzice będą mieli okazję zjeść długi, spokojne niedzielne śniadanie korzystając do woli z bufetu pełnego pysznych poraw inspirowanych literaturą. Z kolei dla najmłodszych będzie zorganizowana specjalna warsztatowa przestrzeń, gdzie pod okiem sprecjalistów prowadzących warsztaty  (Tekturowo) maili uczestnicy udzadzą się na wyprawę w świat poezji i fantazji inspirowany najnowszą i zupełnie wyjątkową książką Karola Maliszewskiego „Przypadki Pantareja. Wiersze dla małych i dużych". „Śniadanie literackie z Pantarejem” 11 czerwca rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do 13:00 w klubie Proza na wrocławskim rynku – Przejście Garncarskie 2, II piętro.

Warsztaty poprowadzi Tekturowo. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: sekretariat@domliteratury.wroc.pl w tytule maila wpisując "Warsztaty z Pantarejem". Zapisy obowiązują tylko na warsztaty dla dzieci. Poza tym skorzystanie ze przez dorosłych jest możliwe również bez wcześniejszych zapisów.

Cena udziału w śniadaniu:
– dorośli 25 zł (bufet śniadaniowy wraz z kawą i napojami)
– dzieci 15 zł (śniadanie i warsztaty)

Śniadanie literackie z Pantarejem, 11 czerwca godz. 11:00–13:00
Klub Proza (Przejście Garncarskie 2, II piętro)

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem